Vzkazy,dotazy,připomínky

Fandím

Fanndím každému sportovci, čili i tobě možná bych si to i s Tebou rozdal " hostěráddsdký triatlon ", Tome měj se a ať se Ti daří!!!

Strava

Asi máš nejakú chybu v registrácii na Strave, vyskakuješ v kategórii 65+ rokov. Možno majú chybu oni.
Drž sa.

...

Ty seš největší čůro...ty reporty jsou za moc.......

Re: ***

A ty zase největší obšourník....

Anketa

Noo Tome, není lehké to rozhodování. Určitě bych ale preferoval silnici. Možná bych i řekl že by jsi měl vyzkoušet dráhu, dispozice na to bezpochyby máš, tvá silová vybavenost je úžasná, stoprocentně by jsi na dráze všem dal na frak. Nicméně ti přeji mnoho štěstí v rozhodování ;)

pozdrav a pochvala

Ahoj Tomáši,
především Ti chci pogratulovat k famoznímu výsledku na MR, celé sobotní odpolko jsem seděl u onlajnového přenosu na net a Tvůj závod jsem neskutečně prožíval, teď jsem dočetl report na Tvé prezentaci, je to tak barvité, že i dosavadní cyklistický bestseller "Královská etapa TdK 2011" od spisovatele Tondana bledne závistí. Je potřeba říct, že v tom reportu cítím vše, co sportu dáváš, znovu jsem si uvědomil jakou máš vůli, chuť se obětovat, morálku, jakým způsobem zúročuješ rodinné zázemí a talent. Tím umístěním jsi dokázal hrozně moc, ale je to vrchol jedné etapy Tvého sportovně životního etapáku. Příští sezonu budeš o kategorii výš, tak se ještě umocní taktické a týmové pojetí. Musíš do světa Tome, Ty to také tak cítíš, musí se najít nějaký seriozní tým a proto Ti nejvíc přeju, aby jste s oteckem i zde byli úspěšní. Pedálu zdar závoďáku.

MTB

Zdarec bikeři, koukám, že vám budu muset vylepšit fotogalerii,ale bude to chvilku trvat.....Atˇ vám to šlape, jak v životě, tak na kole K.

Re: MTB

Jsi dobrý Tome, nadále se drž! Řecko bude o tebe stát. Drž se a v celostátním poháru musíš přidat. Řecko tě sleduje aniž o tom víš.
Dědeček ti přeje hezký rok a hodně úspěchů a jenom úspěchy.

Re: MTB

No, na Recko bych se moc nespolehal, kazdopadne co predvadi Kompenzacek je teda jizda o ktere se muze vsem nam ostanim jenom zdat...
Uz se tesim az te uvidime za par sezon na prvnim TdF jako nosice vody a na druhem uz jako lidra. Ty vole vydrz i s tatou.... Na kazdyho jednou dojde, to si pamatuj.
The Suplus Zajidakus

fotky

Nazdárek , mám pro tebe několik fotek z dnešního Hradce Králové (19.8.2011) . Napiš mě tvoji emailovou adresu . Pošlu ti je . Jestli chceš .

AŤ se ti daří !!!

Přidat nový příspěvek

Instagram

 

TOPlist